Ana sayfa > Hakkımızda
Şirket profili

Tianjin Binhai Yashanway İthalat ve İhracat A.Ş., Ltd tedarik , availably Çin'de Kuzey ve Güney piyasasında çelik ürünün kaynak entegre , Tianjin limanı alan avantajı dayanarak , Tianjin Çin bulunan , çelik ürünleri ithalat ve ihracat profesyonel en kapsamlı en kaliteli ürün ve hizmet . Firmamız kapsamlı ürün ve en iyi hizmeti , uluslararası ticaret alanında da hızlı bir artış ile , 2009 kurmak .

Tianjin Binhai Yashanway İthalat ve İhracat A.Ş., tüm müşterilerimizin tatmin ürün ve hizmet tedarik gelişimi için piyasada , üzerinde Ltd röleleri bizim sürekli peşinde olduğunu. Şimdi , biz sadece normal bir tür ve normal boyut çelik boru , çelik levha ve çelik şerit ve kaynağı değil bu yüzden , aynı zamanda bu tür elips çelik boru, konik çelik boru , altıgen tüp gibi müşterilerimizin , gerektirdiği özel çelik ürünleri , sekizgen boru ve benzerleri. Bu arada, çelik boru dışında çelik ürünün çeşitli gelişimi üzerine , biz de kesitli kiriş ve uydurma ürünler ve makineler geliştirmek . Şimdi Tianjin Binhai Yashanway İthalat ve İhracat A.Ş., Ltd çelik ürünleri 50.000 ton yıllık satış ile büyük bir ticaret kurumsal haline geldi , ürünlerimiz Ortadoğu , AB , UA , Afrika ve Güneydoğu Asya , yaygın olarak kullanılan pek çok ülkeye ihracat inşaat sektörü ve petrol boru hattı , müşterilerin tutarlı olumlu yorum kabul eder.

Biz Tianjin Binhai Yashanway İthalat ve İhracat A.Ş., Ltd yerel pazarda büyük bir çığır müşterilere yardımcı ve çekirdek olarak müşteri gereksinimi almak , sağlam adımlarla ilerlemek sürekli güçlenmek gitmek için müşterilere yardımcı ilkesini onadı , ürünleri ile ilgili ' hayat kalitesi , tüm dünyada müşterilerine geniş kapsamlı ürün ve en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapacağız , tanrı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Biz firmamızdan doğru ürün ve hizmet alabilirsiniz tüm müşterilerine yapmak , tüm dünyada profesyonel bir çelik ürünleri süpermarket kurmaya çalışıyoruz.

Yashanway , çelik ürünleri sektöründe " Wal-Mart " , size sıcak kalpli hizmeti sunuyoruz !

Temel bilgiler
ŞirketTIANJIN BINHAI YASHANWAY IMPORT AND EXPORT CO., LTD
Kuruluş tarihi2009 Yıl
Kurumsal türüTüccar & Dağıtıcı/Toptancı
Esas faaliyetÇelik boru
Daha fazla ürünlerözel çelik boru, çelik profil porducts, galvanizli çelik ürünü, Çelik levha, Paslanmaz çelik ürünleri
MarkaYSW STEEL
AddresDongjiang Road, Hexi District
Ticaret & Market
Ana pazarHongkong, Macao,Tatvan bölgeleri, Japonya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, global
Son ihracat limanıXINGANG CHINA, SHANGHAI CHINA, RIZHAO CHINA, NINGBO CHINA
Ticari teslim şartlarıFOB, CFR, CIF, EXW, Express Delivery
Kabul eden ödeme şekliT/T, L/C, PayPal, Westem Union, Cash
Yurtdışında irtibat bürosu varmıNo
CirousuDolar 12000000 dolar/yıl - 3000 0000dolar /yıl
İthalat hacmiDolar 100000dolar/yıl den az
İhracat hacmi/yılDolar 12000000 dolar/yıl - 3000 0000dolar /yıl
Dış ticaret bölümündeki çalışan sayısı6~`10
Ar-Ge personel sayısı5~10
Kalite kontrol personel sayısıAz 5
Toplam çalışan sayısı100den az
Fabrika bilgileri
Çalışan100den az
Fabrika adresiDongjiang Road, Hexi District
abone
FOLLOW US